image1 image2 image3
logo

[EVENT] Tuning Show w Krakowie już niedługo

Tuning Show w Krakowie to 14 edycja legendarnej już impreza. Już za półtora tygodnia będziemy mogli podziwiać wiele nietuzinkowych pojazdów. Gościem specjalnym będzie kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc.

Termin eventu: 21-22 maja 2016
Strona eventu: http://motoshow.krakow.pl/
Fanpage eventu: https://www.facebook.com/motoshowwkrakowie/?fref=ts
Fanpage wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1592411934323726/

 

 

 

[EVENT] Tuning Show w Krakowie

Tuning Show w Krakowie to 14 edycja legendarnej już impreza. Prezentacja ponad 100 najlepiej stuningowanych samochodów z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Niemiec i Austrii. STANCE, STREET, CULT, ROST, G-STYLE, VAG, JDM, ASIAN, SHOW n SHINE i inne. Strefa kultowych amerykanów w stylu Classic, Muscle Car i Hot Rod.  Zawody w stylizacji samochodów wyłaniające najlepiej stuningowany samochód Tuning Show w Krakowie. A przede wszystkim spotkanie tysiące osób, dla których motoryzacja to całe życie! Musicie tam być razem z nami!

Śledźcie nasz fanpage i stronę www ponieważ z tym wydarzeniem planujemy konkurs! 

Termin eventu: 21-22 maja 2016
Strona eventu: http://motoshow.krakow.pl/
Fanpage eventu: https://www.facebook.com/motoshowwkrakowie/?fref=ts
Fanpage wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1592411934323726/

 

 

[EVENT] The Best Of 2016

The Best Of 2016 to ostatnia edycja imprezy. Jeśli nie mieliście okazji być na poprzednich to musicie zawitać na tegoroczną edycję!!! Super klimat, idealna miejscówka i wiele atrakcji nie pozwoli Wam się nudzić. Podobnie jak rok temu, tak i tym razem POLISH|WORKS jest patronem medialnym imprezy i będziemy wybierać wyróżnienia TOP3.

Termin eventu: 12-14 sierpnia 2016
Strona eventu: http://thebestof.com.pl
Fanpage eventu: https://www.facebook.com/zlotTheBESTOf/
Fanpage wydarzenia: https://www.facebook.com/events/425526374315939/

[EVENT] Stancetrip 2016

STANCETRIP grupy BOUNDTEAM to impreza motoryzacyjna skupiająca miłośników motoryzacji oraz fanów tuningu odbywająca się nad jeziorem turawskim w kompleksie domków wypoczynkowych. Ta klimatyczna impreza nie może obejść się bez naszego patronatu medialnego!!!

Termin eventu: 24-26 czerwca 2016
Fanpage wydarzenia: https://www.facebook.com/events/100172520333330/

To już 2 edycja, która tym razem będzie trwała 3 dni. Nie skupiamy się na jednej marce, każdy jest mile widziany. Jedynym warunkiem są dokonane modyfikacje w samochodzie.

W tej edycji przewidujemy znacznie większą ilość atrakcji oraz uczestników. Całość bowiem odbywa się dzięki dobrej intencji sponsorów oraz pojedynczych osób zaangażowanych w to wydarzenie. Tak naprawdę to dzięki Wam wyszła Inicjatywa kolejnej edycji, a Wasze zadowolenie przekłada się na nasze zaangażowanie.

[EVENT] Jurassic Cars Party 2016

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję eventu organizowanego w JuraParku w Bałtowie - Jurassic Cars Party 2016! POLISH|WORKS po raz kolejny obejmuje patronatem medialnym event!!!

TERMIN EVENTU: 11.06.16 - 12.06.16 
ZGŁOSZENIA ZACZYNAMY: 1.03.2016

Impreza odbędzie się na terenie JuraParku w malowniczym Bałtowie niektórym znanego już z pierwszej edycji JCP.

To niesamowite miejsce, kryjące w sobie niepowtarzalny klimat w którym każdy na pewno będzie się czuł znakomicie i jeszcze nie raz tu wróci!
Celem naszej imprezy jest zebranie w jednym miejscu posiadaczy najlepszych projektów tuningowych z całego kraju, które wybrane będą przez nas drogą SELEKCJI ONLINE.

[EVENT] Pogoria Treffen 2016

Jeśli podobał się Wam ubiegłoroczny, totalnie chilloutowy event na plaży zalewu Pogoria w Dąbrowie Górniczej, w tym sezonie będzie jeszcze lepiej! 17 lipca przywita Was super miejscówa, leżakowo-plażowy klimat i zero stresu związanego z konkursami i prezentacjami.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia, będą systematycznie pojawiać się na Fejsie, więc śledźcie uważnie nasz Fanpage. Do zobaczenia na Pogorii!

Profil eventu na Facebook: https://www.facebook.com/events/532629136897027/

POLISH|WORKS obejmuje patronatem medialnym imprezę !!! W czasie imprezy pokażemy Wam trochę zdjęć na żywo. A po imprezie na pewno znajdziecie u nas obszerną relację. Dodatkowo na Pogoria Treffen zobaczyć będziecie mogli niektóre auta, które zostały zaprezentowane na naszej stronie.

 

[EVENT] Golf&Cars Chillin Weekend 2016Rok 2015 dobiega końca, a my już powoli obejmujemy patronatem kolejne imprezy 2k16. Powoli przedstawimy Wam wszystkie zaczynając od imprezy w całkiem nowym klimacie Golf&Cars Chillin Weekend 2016.

Zlot odbędzie się na terenie pola golfowego Sand valley w Pasłęku w czerwcowy weekend 17-19.06.2016. Główna część imprezy odbywać się będzie w sobotę 18 czerwca. Impreza dotyczyć bedzie aut WSZYSTKICH marek, a nazwa imprezy nawiązuje do sportu. Co ciekawe podczas eventu będzie można nauczyć się gry w golfa, a także spróbować swoich sił w turnieju.

[EVENT] Pogoria Treffen 2015

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Pogoria Treffen! Jest to druga edycja chilloutowej imprezy, odbywającej się nad jeziorem Pogoria III w Dąbrowie Górniczej ul. Malinowe Górki. Ubiegłoroczna edycja pokazała, że miejsce ma potencjał i super klimat. 

Profil eventu na Facebook: https://www.facebook.com/events/323883474449302/

POLISH|WORKS obejmuje patronatem medialnym imprezę !!! W czasie imprezy pokażemy Wam trochę zdjęć na żywo. A po imprezie na pewno znajdziecie u nas obszerną relację. Dodatkowo na Pogoria Treffen zobaczyć będziecie mogli niektóre auta, które zostały zaprezentowane na naszej stronie.

 

[EVENT] See You Next Year

Sezon 2015 powoli dobiega do końca, trzeba myśleć o przezimowaniu aut. O tym co zrobić przez zimę, aby w sezonie 2016 było wielki WOW!

High Level Party wyznacza we wrześniu ekipa StancedLodz z imprezą See You Next Year 2015! Pamiętaj! Nieważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz! My kończymy sezon w Łodzi, a Ty?

Event odbędzie się w dniach 19.09-20.09.2015 na terenie Centrum Sportu i Rekreacji w Konstantynowie łódzkim.

[EVENT] Hill&Chill EBE-Event 2015Po 4 udanych edycjach Moto Show Bełchatów organizowanych przez EBE-EVENT, startuje nowy ciekawy event!
Mamy zaszczyt zaprosić Was na I edycję Hill&Chill!

POLISH|WORKS będzie na tym evencie i wybierze TOP3 spośród wszystkich aut.

Impreza odbędzie się w dniach 8-9.08.2015, u podnóża Góry Kamieńsk, najwyższego wzniesienia w centralnej Polsce na którym powstał nowoczesny stok narciarski z pełnym zapleczem, a to wszystko w tle elektrowni wiatrowej.

2013 - 2018  Polish|Works - Polska Scena Tuningowa  
Foto background site by Łukasz Elszkowski

stat4u