image1 image2 image3
logo

[EVENT] Pogoria Treffen 2014 z TuningKingz.pl

Wszystkich pasjonatów niemieckiej motoryzacji zapraszamy na Pogoria Treffen! Będzie to pierwsza edycja chilloutowej imprezy, odbywającej się nad jeziorem Pogoria III w Dąbrowie Górniczej ul. Malinowe Górki. Bawić będziemy się od godziny 9 do 19, nie tylko w samochodowych klimatach. 

Profil eventu na Facebook: https://www.facebook.com/events/1474269372805458/

POLISH|WORKS obejmuje patronatem medialnym imprezę !!! W czasie imprezy pokażemy Wam trochę zdjęć na żywo. A po imprezie na pewno znajdziecie u nas obszerną relację. Dodatkowo na Pogoria Treffen zobaczyć będziecie mogli niektóre auta, które zostały zaprezentowane na naszej stronie.

 

Jeśli macie rolki, rowery, czy longboardy – weźcie je ze sobą! Dookoła jeziora zlokalizowano kilometry tras dla wszystkich rodzajów kółek napędzanych siłą mięśni. Kiedy nieco się ochłodzi, przeprowadzimy turniej streetbala, w między czasie do waszej dyspozycji będą darmowe m.in. kajaki ( obowiązują zapisy ), oraz ogromny grill (dostępny jedynie dla uczestników), na którym każdy z was przygotować będzie mógł sobie co tylko wymyśli. 

Oczywiście podczas imprezy odbywać się będą również prezentacje samochodów, podczas których wyłonimy zwycięzców poszczególnych kategorii. Planujemy również panel dyskusyjny, na którym wprost od Policjanta drogówki dostaniecie odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania m.in. „czy lusterka liczą się jako obrys samochodu” lub „czy dodatkowe nakładki na błotniki legalnie poszerzają karoserię” itp. 

Jeśli więc nie macie planów na ostatnią sobotę lipca, wpadnijcie nad Pogorię ! 26 lipca to data, o której nie możecie zapomnieć !

!! WSTĘP PIESZO FREE !!

2013 - 2018  Polish|Works - Polska Scena Tuningowa  
Foto background site by Łukasz Elszkowski

stat4u