image1 image2 image3
logo

[EVENT] Pogoria Treffen 2015

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Pogoria Treffen! Jest to druga edycja chilloutowej imprezy, odbywającej się nad jeziorem Pogoria III w Dąbrowie Górniczej ul. Malinowe Górki. Ubiegłoroczna edycja pokazała, że miejsce ma potencjał i super klimat. 

Profil eventu na Facebook: https://www.facebook.com/events/323883474449302/

POLISH|WORKS obejmuje patronatem medialnym imprezę !!! W czasie imprezy pokażemy Wam trochę zdjęć na żywo. A po imprezie na pewno znajdziecie u nas obszerną relację. Dodatkowo na Pogoria Treffen zobaczyć będziecie mogli niektóre auta, które zostały zaprezentowane na naszej stronie.

 

Jeśli macie rolki, rowery, czy longboardy – weźcie je ze sobą! Dookoła jeziora zlokalizowano kilometry tras dla wszystkich rodzajów kółek napędzanych siłą mięśni. Dla pragnących ochłodzić się w wodzie czekać będzie jezioro Pogoria III, od placu imprezy do wody jest kilkadziesiąt metrów.

Oczywiście podczas imprezy odbywać się będą również prezentacje samochodów, podczas których wyłonimy zwycięzców poszczególnych kategorii. 
Jeśli więc nie macie planów na ostatnią sobotę lipca, wpadnijcie nad Pogorię ! 26 lipca to data, o której nie możecie zapomnieć !

Podobnie jak w poprzednim roku, tak i w tym POLISH|WORKS wyróżni 3 auta wręczając właścicielom wyróżnienia i drobne upominki!

Poniżej tylko kilka aut, które zobaczycie podczas Pogoria Treffen 2015

2013 - 2018  Polish|Works - Polska Scena Tuningowa  
Foto background site by Łukasz Elszkowski

stat4u