image1 image2 image3
logo

[EVENT] Golf&Cars Chillin Weekend 2016Rok 2015 dobiega końca, a my już powoli obejmujemy patronatem kolejne imprezy 2k16. Powoli przedstawimy Wam wszystkie zaczynając od imprezy w całkiem nowym klimacie Golf&Cars Chillin Weekend 2016.

Zlot odbędzie się na terenie pola golfowego Sand valley w Pasłęku w czerwcowy weekend 17-19.06.2016. Główna część imprezy odbywać się będzie w sobotę 18 czerwca. Impreza dotyczyć bedzie aut WSZYSTKICH marek, a nazwa imprezy nawiązuje do sportu. Co ciekawe podczas eventu będzie można nauczyć się gry w golfa, a także spróbować swoich sił w turnieju.

Wszystkie auta wjeżdżające na teren eventu będą selekcji którą poprowadzi Elbląska grupa Niskamiska. Zgłoszenia wysyłać będzie można od 1 lutego do końca maja. Każdy kto przejdzie selekcję dostanie w zaproszeniu niezbędne informacje dotyczące szczegółów: wjazdu, zakwaterowania, atrakcji dla uczestników. Na dniach zostanie przedstawiony dokładny szablon wg którego będziecie mogli słać zgłoszenia. Planowanych jest wiele konkursów i pokazów. Chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

Z czasem postaramy się udostępniać jak najwięcej informacji, które zachęcą was do wpisania imprezy do waszego kalendarza zlotowego na rok 2016.

Fanpage imprezy na Facebook: https://www.facebook.com/carsgolffp/
Wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/491388164374637/

Patroni i sponsorzy imprezy:
POLISH|WORKS
PMC Tapicernia
Shiny Garage
Selected
ClinicCar
BizneShow
Sand Valley
Fantazja
Mapet Group
Blue Studio

2013 - 2018  Polish|Works - Polska Scena Tuningowa  
Foto background site by Łukasz Elszkowski

stat4u