image1 image2 image3
logo

[EVENT] Pogoria Treffen 2016

Jeśli podobał się Wam ubiegłoroczny, totalnie chilloutowy event na plaży zalewu Pogoria w Dąbrowie Górniczej, w tym sezonie będzie jeszcze lepiej! 17 lipca przywita Was super miejscówa, leżakowo-plażowy klimat i zero stresu związanego z konkursami i prezentacjami.

Wszystkie informacje na temat wydarzenia, będą systematycznie pojawiać się na Fejsie, więc śledźcie uważnie nasz Fanpage. Do zobaczenia na Pogorii!

Profil eventu na Facebook: https://www.facebook.com/events/532629136897027/

POLISH|WORKS obejmuje patronatem medialnym imprezę !!! W czasie imprezy pokażemy Wam trochę zdjęć na żywo. A po imprezie na pewno znajdziecie u nas obszerną relację. Dodatkowo na Pogoria Treffen zobaczyć będziecie mogli niektóre auta, które zostały zaprezentowane na naszej stronie.

 

Jeśli macie rolki, rowery, czy longboardy – weźcie je ze sobą! Dookoła jeziora zlokalizowano kilometry tras dla wszystkich rodzajów kółek napędzanych siłą mięśni. Dla pragnących ochłodzić się w wodzie czekać będzie jezioro Pogoria III, od placu imprezy do wody jest kilkadziesiąt metrów.

Oczywiście podczas imprezy odbywać się będą również prezentacje samochodów, podczas których wyłonimy zwycięzców poszczególnych kategorii. 
Jeśli więc nie macie planów na ostatnią sobotę lipca, wpadnijcie nad Pogorię ! 26 lipca to data, o której nie możecie zapomnieć !

Podobnie jak w poprzednim roku, tak i w tym POLISH|WORKS wyróżni 3 auta wręczając właścicielom wyróżnienia i drobne upominki!

2013 - 2018  Polish|Works - Polska Scena Tuningowa  
Foto background site by Łukasz Elszkowski

stat4u