image1 image2 image3
logo

[EVENT] Stancetrip 2016

STANCETRIP grupy BOUNDTEAM to impreza motoryzacyjna skupiająca miłośników motoryzacji oraz fanów tuningu odbywająca się nad jeziorem turawskim w kompleksie domków wypoczynkowych. Ta klimatyczna impreza nie może obejść się bez naszego patronatu medialnego!!!

Termin eventu: 24-26 czerwca 2016
Fanpage wydarzenia: https://www.facebook.com/events/100172520333330/

To już 2 edycja, która tym razem będzie trwała 3 dni. Nie skupiamy się na jednej marce, każdy jest mile widziany. Jedynym warunkiem są dokonane modyfikacje w samochodzie.

W tej edycji przewidujemy znacznie większą ilość atrakcji oraz uczestników. Całość bowiem odbywa się dzięki dobrej intencji sponsorów oraz pojedynczych osób zaangażowanych w to wydarzenie. Tak naprawdę to dzięki Wam wyszła Inicjatywa kolejnej edycji, a Wasze zadowolenie przekłada się na nasze zaangażowanie.

 

Jedyne nad czym ubolewamy to ograniczona ilość miejsc na samochody, stad przeprowadzona zostanie selekcja. Cały czas ekipa pracuje nad tym aby to zmienić. Przypominamy jednocześnie ze każdy samochód to możliwość wjazdu dla 5 osób tak naprawdę. Jeśli chodzi o warunki to nadmieniamy, iż jest to pole namiotowe zaopatrzone w prąd, wodę i toalety i jeśli ktoś nastawia się na 5-cio gwiazdkowy hotel niech lepiej zostanie w domu. Na miejscu znajduje się sklep gdzie ceny nie są wygórowane, a jeśli poprosicie to i kawę na miejscu Wam zaparza.

2013 - 2018  Polish|Works - Polska Scena Tuningowa  
Foto background site by Łukasz Elszkowski

stat4u