image1 image2 image3
logo

[PRESS] Driverz 03/16

Prezentujemy Wam dzisiaj trzeci numer magazynu Driverz'y.

Nareszcie wiosna! Na ulice nieśmiało zaczynają wyjeżdżać niedokończone, często okurzone jeszcze projekty. Umówmy się jednak, że nawet jeśli spasowanie jest jeszcze nie takie, a ilość detali na lakierze, które mieliśmy poprawić, wkurwiała nas przy każdym spojrzeniu – teraz to wszystko nie ma żadnego znaczenia!

Zapraszamy do lektury.

[PRESS] Driverz 02/16

Prezentujemy Wam dzisiaj drugi numer magazynu Driverz'y.

Znajdziecie w nim m.in.:

  • Stanced Subaru Air Ride by Mapet
  • Artykuł: Co cię wkurwia w tuningu?
  • Wywiad z Mapetem - organizatorem The Best Off (POLISH|WORKS jest patronem medialnym imprezy news TUTAJ)
  • Felietony "Co wolno wojewodzie" i "Dystans"
  • Ponadto: Strefa tatuażu, Muzyka do fory, Jak to się robi na Malcie.

Zapraszamy do lektury.

[PRESS] Driverz 01/16

Miło nam poinformować o partnerstwie z "Driverz". Ekipa wystartowała z ciekawą formą e-magazynu, która będzie prezentowana na łamach naszej strony.

Godzinami siedzimy nie tylko w garażu ale także na forach internetowych, rozmawiamy na zlotach, zgłębiamy swoją wiedzę i zawieramy znajomości. Myślicie, że o tuningu i samochodach zostało powiedziane już wszystko i przez wszystkich?

Jesteśmy właśnie po to by udowodnić, że to nie prawda. Jesteśmy odpowiedzią na pytanie „czy można?”. Oczywiście, że można! A my nie tylko możemy,ale i chcemy rozmawiać o samochodach i całym lajfstajlu. Rozmawiać z fajnymi ludźmi i przedstawić Wam te rozmowy. Pokazać Wam także piękne auta i piękne kobiety, ale także coś przeraźliwie intymnego – to co siedzi w naszych głowach!

Czyste porno!

Chcemy zrobić coś nowego, dla Was i… razem z Wami!

[PRESS] TuningKingz Magazine nr.2

Drugi numer magazynu internetowego od naszych Przyjaciół - TuningKingz Magazine. Jak zwykle znajdziecie w nim ciekawe prezentacje aut, wywiady oraz krótki test sportowej kamery. Oprócz tego wiele innych ciekawych rzeczy. Zapraszamy do lektury. 

[PRESS] TuningKingz Magazine nr.1

Nowy magazyn internetowy od naszych Przyjaciół - TuningKingz Magazine. Premiera była 6 grudnia, ale my specjalnie czekaliśmy dłużej. Bo dzięki temu, że wrzucamy to dzisiaj macie dobry powód na zrobienie przerwy w pomocach w porządkach lub w kuchni. Wasze partnerki to zrozumieją A może mamy tu jakieś Panie, które zagonią partnera do garów, a same zagłębią się w lekturę. 

2013 - 2018  Polish|Works - Polska Scena Tuningowa  
Foto background site by Łukasz Elszkowski

stat4u