image1 image2 image3
logo

[VIDEO] Tuning Party Łódź 2000

Dzisiaj prezentujemy Wam ciekawy materiał z imprezy tuningowej w 2000 roju. Tuning Party Łódź to prawdopodobnie jest z pierwszych takich imprez w naszym kraju.
Patrząc na auta, wielu z Was wyśmieje styl w jakim zostały przerobione - ale takie były realia 18 lat temu.

Zapraszamy do obejrzenia dwóch filmów z tej imprezy.

[VIDEO] Youngtimer’s Show 2017

 Ponad 15 minut Youngtimerowych klimatów z pierwszej edycji imprezy z TuningKingz

[Video] Garaż 86 - Toyota Cressida - odcinek 1

 
Projekt 86 Drift Team we współpracy z ekipą filmową Lemon Sniff wystartował z produkcją serii Garaż 86. W pierwszym odcinku prezentowana jest Toyota Cressida jzx30 2JZGE. Mamy nadzieję, że oprócz krótkich prezentacji w kolejnych odcinkach chłopaki pokażą nam trochę kwesti mechanicznych swoich aut oraz kilka tajników ważnych w drifcie.

[Video] See you next year 2015 - part 2

 

Film produkcji badvideo. Video relacja z See You Next Year by StancedLodzz, na której byliśmy partnerem!!!
Part.2

[VIDEO] RR Customs - House of Tuning - odcinek 2

 

Przed Wami kolejny, drugi już odcinek prywatnego "serialu" House of Tuning. Tym razem ekipa odpicowuje furę Borixona słynnego kieleckiego rapera

Życzymy miłego oglądania Rafał Mierzwa RR Customs i załoga POLISH|WORKS

Strona www RR Customs: http://www.rrcustoms.pl/ 
Fanpage RR Customs: https://www.facebook.com/RRCustomsPL

[VIDEO] RR Customs - House of Tuning - odcinek 1

 

Przed Wami pierwszy odcinek prywatnego "serialu" House of Tuning. Celem tej produkcji jest pokazanie szerszej publiczności w telegraficznym skrócie jak zajebiście można bawić się pracą. RR Customs nie jest zwykłym zakładem pracy, jest grupą marzycieli, którym marzy się świat zajebiście odpicowanych wozidełek. Polska jest biednym krajem, to główna przyczyna szarości na drogach, ale powoli widać światełko w tunelu. Coraz więcej ludzi zaczyna tuningować swoje bryki. Czy to folia czy mocniejszy silnik, coś się zaczyna dziać i bardzo się z tego cieszymy. Polski obyczaj nakazuje hejtować to co inne, hasło wiejski tuning to codzienność, no cóż taki nasz ogólnopolski charakter, jednak mamy nadzieję że uśmiechniecie się oglądając zabawy RR Customs w Tuning, potraktujecie je z przymrużeniem oka.

Życzymy miłego oglądania Rafał Mierzwa RR Customs i załoga POLISH|WORKS

Strona www RR Customs: http://www.rrcustoms.pl/ 
Fanpage RR Customs: https://www.facebook.com/RRCustomsPL

[VIDEO] RR Customs - House of Tuning - trailer

Już w 2016 r. nowy serial RR Customs - House of Tuning. Każdy odcinek będzie dostępny na POLISH|WORKS, a na razie prezentujemy Wam krótka zapowiedź przygotowywanej serii. Zapraszamy do oglądania

Kim sąi co robią ludzie z RR Customs?
RR Customs powstało, abyście mogli w jednym miejscu przeprowadzić modyfikację swojego auta na wysokim poziomie. Oprócz rekordu świata i rekordu guinnessa w oklejaniu samochodów, ich pracownicy są mistrzami Polski w Car Audio. W swoich szeregach mają najlepszych specjalistów, aby mogli zaoferować Wam najwyższą jakość świadczonych usług.

Strona www RR Customs: http://www.rrcustoms.pl/ 
Fanpage RR Customs: https://www.facebook.com/RRCustomsPL

[VIDEO] Disturbed City 2

Disturbed City 2 by Krzyku Productions

 

Jakiś czas temu przedstawialiśmy Wam trailer produkcji Disturbed City 2, teraz mamy okazję pokazać Wam pełną produkcję filmu!


Krótko o filmie. Jest to niezależna produkcja stworzona przez miłośników motoryzacji, tuningu i adrenaliny. Akcja rozgrywa się w trzech polskich miastach (Warszawa, Radom, Łódź) i pokazuje prawdziwe realia street racingu w Polsce. Zresztą co tu więcej pisać, to trzeba zobaczyć!

Mikołajki 2015 by Projekt86 czyli Fast&Loud Santa

 

Mikołajki 2015 by Projekt86 czyli Fast&Loud Santa.
Film by Jednooki MediaWczoraj ekipa Projekt86 zorganizowała spot Mikołajkowy dla dzieciaków... i nie tylko. Frekwencja miło zaskoczyła chłopaków z ekipy i pokazała, że nawet spontaniczna akcja może wszystkich zjednoczyć.

2013 - 2018  Polish|Works - Polska Scena Tuningowa  
Foto background site by Łukasz Elszkowski

stat4u