image1 image2 image3
logo

Partnerstwo-patronat

Partnerstwo

POLISH|WORKS z chęcią nawiąże partnerstwo z różnymi firmami motoryzacyjnymi, portalami ogólnomotoryzacyjnymi, klubami i grupami zrzeszających miłośników motoryzacji.
Partnerstwo z POLISH|WORKS polega na wzajemnej wymianie logotypów, zamieszczenie ich na stałe na stronie internetowej oraz na informacji w formie postu na tablicy na fanpage facebook.com/polishworkscar. Dodatkowo możemy zaoferować artykuł na stronie głównej portalu, przedstawiający naszego partnera opisując czym dokładnie się zajmuje.

Jeśteśmy otwarcie również na inne formy wzajemnej współpracy.

Chętnych do podjęcie partnerstwa zapraszamy do kontaktu po przez nasze forum lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerstwo POLISH|WORKS jest bezpłatne. Portal tworzony jest z pasji.


Patronat miedialny

POLISH|WORKS z chęcią obejmie patronat medialny z imprez motoryzacyjnych.
Patronat medialny POLISH|WORKS polega na zamieszczeniu informacji o imprezie/evencie wraz z plakatami i szczegółowymi informacjami w formie artykułu na głównej stronie portalu oraz w formie wielokrotnego postu na tablicy na fanpage facebook.com/polishworkscar.
W przypadku osobistej wizyty na imprezie/evencie możemy zaproponować relację "Na żywo" po przez zamieszczanie co jakiś czas kilku zdjęć z trwającej imprezu/eventu. A po zebraniu materiałów w postaciu zdjęć oraz filmów od fotografów i filmowców możemy zamieścić obszerną fotorelację z imprezy.
W zamian za partnerstwo medialne oczekujamy zamieszczenia naszego logotypu oraz informacji na fanpagu imprezy/eventu, że POLISH|WORKS obejmuje patronat medialny.

Jeśteśmy otwarcie również na inne formy patronatu medialnego.

Chętnych zgłoszeniapatronatu medialnego imprezy/eventu zapraszamy do kontaktu po przez nasze forum lub e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Patronat medialny POLISH|WORKS jest bezpłatny. Portal tworzony jest z pasji.

 

Imprezy

Imprezy, które zostały/zostaną objęte patronatem POLISH|WORKS

 

2014

2015

 

2013 - 2018  Polish|Works - Polska Scena Tuningowa  
Foto background site by Łukasz Elszkowski

stat4u